Sosyal Medya

Rize

Eski RİDEF başkanı Erdoğan vefat etti

Eski İstanbul RİDEF başkanı Celal Erdoğan vefat etti.Önceki dönem Ak Parti İstanbul İl Başkan yardımcısı ,Teşkilat Başkanı, Ümraniye İlçe Başkanı,RİDEVA Mütevelli heyeti üyesi,RİDEF onursal Başkanı Celal Erdoğan tedavi gördüğü hastanede 51 yaşında vefat etti..
 
Celal Erdoğan, 17 Kasım’da Beyin kanması geçirmiş ve yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı..
 
CELAL ERDOĞAN KİMDİR?
 
1971 yilinda Rize- Guneysu`da dogdu. İlk, orta ve lise egitimini Rize`de tamamladi. İstanbul Teknik Üniversitesi (ITU) Uçak mühendisliği bölümünü 1993 yılında bitirdi. Vatani görevini yedek subay olarak II. Hava İkmal Bakım Merkezi - Kayseri'de tamamladi. İş hayatına Otomotiv yan sanayii'nde başladi. 
 
1998 – 2004 yılları arasında Doğuş Otomotiv`de Satış Sonrası Hizmetlerde çalıştı. 
 
2004 sonrası inşaat sektöründe Harita, İmar, İnşaat (yap-sat) faaliyetleri yürüten şirketi kurdu ve devam ettirmekte.
 
Birçok dernek ve kuruluşta kurucu ve üye olarak sosyal hayatın içinde oldu.. Siyasete ilk defa AK Parti'de Ümraniye İlçesi Çekmeköy Beldesi kurucusu ve belde başkan yardımcısı olarak başladı.
 
1.ve 2. Olagan Kongre dönemlerinde Ümraniye ilçe yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Mali ve İdari İşler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı ve 3 seçim boyunca SKM Başkanlığı görevlerini yürüttü. 3. Olağan Kongre ile Ümraniye ilçesi İlçe Başkanlığı görevine seçildi.
 
4.ve 5. Olağan Kongreleri ile İstanbul İl Yonetim Kurulu Üyeliğine seçildi ve halen bu görevi sürdürmekte. Evli ve 3 erkek çocuğu babası. Ingilizce biliyor.

 

 

 

 

 

  • Eski RİDEF başkanı Erdoğan vefat etti

 

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.