Sosyal Medya

SPOR

1967 Derneği'nde Yeni Başkan Hacıbayramoğlu

Alaattin Hatayoğlu’nun vefatıyla 1967 Trabzonsporlular Derneği’nde yönetim kurulu başkan yardımcısı Deniz Hacıbayramoğlu başkanlığa seçildi.Alaattin Hatayoğlu’nun vefatıyla 1967 Trabzonsporlular Derneği’nde yönetim kurulu başkan yardımcısı  Deniz Hacıbayramoğlu başkanlığa seçildi. Bahçelievler’deki yönetim toplantısında biraraya gelen dernek yöneticileri, olağanüstü kongreye kadar Deniz Hacıbayramoğlu ile yola devam edeceklerini söyledi.

1967’nin Yönetim kurulunda yer alan ve uzun süredir merhum Hatayoğlu ile yönetimlerde yer alan Deniz Hacıbayramoğlu, bayrağı yere düşürmeden, merhum başkan gibi yola devam edeceklerini söyledi. 

        Hacıbayramoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:
“Sayın başkanımız Alaattin Hatayoğlu’nun, camia ve arma adına üstlendiği misyonu aynen devam ettireceğiz. Sadece derneğimiz liderini kaybetmedi, Trabzonspor camiası yeri doldurulamaz bir evladından yoksun kaldı. Gerek 1967 derneği ve gerekse camiamız, yaptığı hizmetlerle kendisini daima anacaktır. Dernek yönetim kurulumuz olarak, ilk kongereye kadar kendi içimizden bir başkan seçmemiz gerekiyordu. 

Yönetici arkadaşlarımın önerisiyle, olağan ya da olağanüstü kongreye kadar başkanlığı şahsıma tevdi ettiler. Biz de bayrağı elimize aldık. Dimdik tutup, misyonumuza uygun davranacağız. 31 Mart seçimlerinden sonra, İstanbul Güngören merkezli, yeri ve lokali olan, yeni bir yönetim kuruluyla Trabzonspor ve Türk spor spor kamuoyunun karşısına çıkacağız.”
 
Deniz Hacıbayramoğlu, daha önceleri 1967 Trabzonsporlular Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.