Sosyal Medya

BÖLGEHABER

RİZE DERNEKLER FEDERASYONU ( RİDEF ) DANIŞMA MECLİSİ İCRA KURULU TOPLANTISI YAPILDI.

İstanbul da gerçekleşen RİDEF Danışma Meclisi İcra Kurulu Toplantısın da çalışmalar ve planlamalar hakkında bilgi verildi. RİDEF de hedef büyük ! Rize habitat Park heyecanlandırdı.RİDEF Rize Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Recep Albayrak eski ve kurucu başkanların geniş katılımıyla yapılan yemekli toplantı da slayt gösterisiyle yaptıkları çalışmalarıyla yapacaklarını da tüm katılanlara anlattı. 

İstanbul da RİDEF Rize Dernekler Federasyonu yaptıkları geniş katılımlı toplantıda yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında konuştular. RİDEF Genel Başkanı Recep Albayrak geniş katılımlı bu toplantı da özellikle Rize habitat Park hakkında slaytla tanıtım yaptı.  Ümraniye de yapılması planlanan bu park katılımcıları heyecanlandırdı.

RİDEF Genel Başkanı Recep Albayrak konuşmasın da bugüne kadar yaptıklarını anlatarak yapacaklarını da konuştu.

Özellikle Ümraniye de yapmayı planladıkları Rize Habitat Park alanında ki proje çok dikkat çekti ve takdirle karşılandı. Ümraniye de 250 hektarlık alan da  yapılması düşünülen Rize Habitat Park projesi salonda bulunan tüm katılımcılar tarafından alkışlarla desteklendi.

Katılanlar arasında kısa kısa konuşmalar yapan yeni ve eski yöneticiler arasın da mikrofona gelen Rize eski Milletvekili eğitimci Bozkurt Yaşar Öztürk Rizespor’a atıf da bulunarak “Ben Rizespor’u takip etmiyorum. Çünkü nesini takip edeceğim bakın bakalım kaç tane Rizeli futbolcu var . Trabzonspor şampiyon olduğu o senelere bakın Faroz’un uşaklarıyla şampiyon oldu. Rizespor ise bu mantaliteleyle asansör takım olur. Ben Rizespor’u bundan dolayı izlemiyorum.” dedi.

Gece de sosyal medyalarda Trabzonsporlu olduğundan dolayı sanatçı İsmail Türüt’e yapılan küfürlü hakaretler hakkında ise bunları yapanlar şiddetle kınandılar.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.