Sosyal Medya

MAĞAZIN

Nurgül Yeşilçay neden diziden ayrıldı?

Gazeteci Murat Tolga Şen, Nurgül Yeşilçay'ın ayrılığının sebebini yazıyor.urgül Yeşilçay, Paramparça dizisinden ayrılıyor. Bir iddia olarak ortaya çıktı ama dün Mesut Yar yazdıktan sonra emin olduk, güzel yıldız diziyi bırakıyor. Murat Tolga Şen, ayrılığın sebebini yazıyor.
Sevgili Mesut Yar, meseleyi güzelce özetlemiş; “Dizinin şu anda 47'nci bölümü çekiliyor. 52'nci bölümde ise ana karakterlerden Nurgül Yeşilçay diziden ayrılıyor... Peki, meselenin gerçeği Erkan Petekkaya'nın “öpüşmeme kanunu mu” dersiniz? Hayır. Bu bireysel bir kafa dinleme hareketi. İşi ayrılma noktasına getiren küçük nedenlerin birikip bir çağlayana dönüşmesi de diyebiliriz... O nedenlerden bazıları Nurgül'ün hikayeden kısmen kopmuş olması, sette yaşanan seri pürüzler ve aktristin bireysel muhasebeleri...” 

“Kapris yaptı diziyi bıraktı” diye düşünmeyin, açıkçası Nurgül Yeşilçay'ın diziden şimdiye kadar neden ayrılmadığını merak ediyorum ben? Dizinin lansmanı onun ve Erkan Petekkaya'nın üzerinden yapılıyor, Nurgül güya bu dizide başrol ama dizide bir bölümde kapladığı alan neredeyse sonraki hafta tanıtımında gösterilenden ibaret.?

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.