Sosyal Medya

Bayan Muhtar Adayı Bakan Yazıcı?dan Destek İstedi

Hemşin?de doğup büyüyen Özlem Kobal, önümüzdeki seçimlerde mahallesinde muhtar adayı olduğunu Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı?ya söyleyerek kendisinden destek2014 yılı Mart ayında ülke genelinde yapılacak yerel yönetim seçimlerinde aday çokluğu yaşanırken, muhtar maaşlarının artmasıyla bu göreve de talip olan adayların çokluğu dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın bir dizi ziyaret için gittiği Rize’nin Hemşin ilçesinde, muhtar adaylığını açıklayan Özlem Kobal, kendisinden destek istedi. Hemşin’in ilk bayan muhtar adayı olacağını belirten Kobal, puşisiyle dikkat çekiyor. Hemşin’in şirin mahallesi Ortaköy‘e hizmet etmek için bu göreve talip olduğunu belirten Puşili muhtar adayı Özlem Kobal "Bakanımız Hayati Yazıcı’nın ilçemizi ziyaretinde kendisine muhtar adayı olduğunu iletti. Kendisi sevindiğini ve cesaretimden dolayı beni tebrik ettiğini söyledi. Vali Nurullah Çakır’a da bu niyetimi ilettim. O da yeter ki kazan biz sana her türlü desteği veririz dedi. Bende mutlu oldum. Kendim için bir şey istemiyorum. Mahallem için güzel işler yapacağıma inanıyorum” şeklinde konuştu.

ozlem-kobal.jpg

“BAYANDAN MUHTAR OLMAZ ÇEKİL DİYENLER VAR”

Mahallesinde yaklaşık 400 seçmenin oy kullanacağını söyleyen bayan muhtar adayı Özlem Kobal "Benim dışımda birkaç tane daha aday var. Ama tek bayan aday benim, bu beni daha şanslı kılıyor. Öte yandan bana bayandan muhtar olmaz çekil diyenlerde var. Arkadaşlarım ve bayanlar yapabilirsin diyor, beni destekliyorlar. Ben kendime güveniyorum, başaramayacağım diye bir korkum yok. Eğer seçilirsem; yaşlılarımıza, hastalarımıza ve özürlülerimize hizmet edecek bir merkezin yapımı için girişimlerde bulunacağım. Eğitimde de maalesef eksikliklerimiz var. Bu konuda mahallemizde bilgilendirme ve yönlendirmeler yapmanın gayreti içinde olacağım” diye konuştu.

bayan-muhtar-adayi-bakan-yazici?dan-destek-istedi.jpg

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.