Sosyal Medya

GÜNCEL

Başörtülü Hayrunnisa Gül, eşi ile Meclis'te!

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Meclis'te askeri törenle karşılandı. Törenin ardından Meclis şeref kapısı önünde Gül'ün eşi Hayrunnisa Gül aracından indi. Ardından, Cumhurbaşkanı Gül ve eşi Hayrunnisa Gül şeref kapısından içeri girdi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı ve Meclis Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu tarafından karşılandı. Gül için askeri tören düzenlendi. Törenin ardından, Meclis şeref kapısı önünde Cumhurbaşkanı Gül'ün eşi Hayrunnisa Gül de aracından indi. Ardından Gül eşi Hayrunnisa Gül ile birlikte şeref kapısından içeri girdi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM'nin 24. Dönem 4. Yasama yılı dolayısı ile düzenlenen açılış töreninde Genel Kurul'da milletvekillerine hitap ediyor. Meclis Başkanı Cemil Çiçek'in Gül'ü davet etmesi üzerine, Gül'ün eşi Hayrunnisa Gül de Cumhurbaşkanlığı locasında yerini aldı. Hayrunnisa Gül'ün, siyah renkli etek ve ceket ile yeşil renk eşarp taktığı görüldü.

30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu ilk kez bu yıl Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül'ün ev sahipliğinde Çankaya Köşkü'nde yapılmıştı. Ayrıca geçen yıl 29 Ekim'de Hipodrum'da düzenlenen resmi geçit törenine de Cumhurbaşkanı Gül ilk kez eşi Hayrunnisa Gül ile birlikte katılmıştı.  

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.