Sosyal Medya

Bir sevdadır Akçaabat

Akçaabat Belediyesi kültür yayınlarına bir yenisini daha ekledi. Bir Sevdadır Akçaabat? adlı şiir kitabı Akçaabat Belediyesi kültür yayını olarak çıktı.Akçaabat Belediyesi kültür yayınlarına bir yenisini daha ekledi. Bir Sevdadır Akçaabat? adlı şiir kitabı Akçaabat Belediyesi kültür yayını olarak çıktı.
Akçaabat Belediyesince ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 84,85,86 ve 87.yıldönümleri nedeniyle İlköğretim,Lise ve Serbest kategorilerde olmak üzere düzenlenen ?Bir Sevdadır Akçaabat? konulu şiir yarışmaları sonucunda İlk üç dereceye giren ve mansiyon alan şiirler bir kitap ta toplandı ve basımı yapılarak okuyucularıyla buluşturulmaya başlandı.
Başkan Türkmen, Akçaabat Belediyesi Kültür Araştırma kurulu kararıyle düzenlenen Bir Sevdadır Akçaabat konulu yarışmalarda dereceye giren eserlerden oluşan bu kitabın şehrimizin kültür ve sanat hayatında büyük roller üstlenecek olan gençlerimizin önünü açan iyi bir başlangıç olacağına inanıyorum. Bu kitaptaki eserlerin bir yandan Akçaabat?ın geçmişini ve bugünü kayıt altına alırken,diğer taraftan da şehrimizin geleceğine ışık tutacağını düşünüyorum..Bu kitap?taki eser sahiplerine ve emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.