Sosyal Medya

GÜNCEL

VİZESİZ AVRUPA HAREKET'NE ONUR ÖDÜLÜ VERİLDİ

Vizesiz Avrupa Hareketi, Türk turizm değerlerinin ve kültürünün yurt dışında tanıtımı için yapmakta olduğu projelerinden dolayı onur ödülüne layık görüldü. 

 

Dursun Ali Yılmaz 

 Vizesiz Avrupa Hareketi isimli sivil toplum platformunun kurucu başkanı Rize'li turizmci Mehmet Okumuş ;Türk vatandaşlarının AB ülkelerinde vizesiz dolaşım hakkı,Türk turizm değerlerinin, Türk kültürünün ve Türk çayının yurt dışında tanıtımı için yapmakta olduğu başarılı ve gönüllü tanıtım ve lobi projelerinden dolayı onur ödülüne layık görüldü. 

 

 

Dursun Ali Yılmaz  


Uluslararası ekonomi dergisi Ekovitrin tarafından bu yıl 11. kez düzenlenen ve ekonomi dünyasının oscarları olarak nitelendirilen Yılın Starları ödül töreni 12 Haziran gecesi Pendik Green Park Hotel'de gerçekleştirildi. Siyaset , bürokrasi , sanayi ve medya dünyasından yüzlerce önemli ismi bir araya getiren ödül töreninde Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İslam Konferansı Örgütü Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu , Sanko Holding Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve İş adamı Ali Ağaoğlu'na'da birer ödül verildi.
 

 

Mehmet Okumuş onur ödülünü aldıktan sonra yaptığı açıklamada " Bugece hepimiz cok onurlu , çok sevinçli ve çok gururluyuz. Bu onur ödül benim değil, bizim onur ödülümüzdür. Bu ödülü ; çalışma ve projelerimde bana her zaman çok büyük destek veren medya mensubu arkadaşlarıma , Türkiye'mizin dört bir yanından manevi desteklerini esirgemeyen bayan kardeşlerime , genç arkadaşlarıma hediye ediyorum." dedi. 
  

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.