Sosyal Medya

Sağlık

Sanatçı Abdurrahman Yazıcı'nın acı günü,

Değerli Güzel Dost Abim , Sanatçı Abdurrahman Yazıcı Elim bir kaza sonucu Anne ve Amcasını kaybetti, Merhumlara Allah'tan Rahmet, Ailesine Başsağlığı, sevenlerine sabrı cemil niyaz ederizDeğerli  Güzel Dost Abim  sanatçımız Abdurrahman Yazıcı'nın annesi Ayşe ve amcası Kasım Yazıcı elim bir Trafik kazası sonucu vefat etti, Babası, Yengesi, Bir yakınları yaralı, tedavileri devam ediyor, Acil şifalar dileriz.
Edinilen bilgilere göre Bölümlü Beldesi Aksaray Mahallesi'nde meydana gelen olayda Abdurrahman Yazıcı (65) yönetimindeki 61 FK 571 plakalı araç kontrolden çıkarak yaklaşık 50 metrelik uçuruma yuvarlandı.

    

Kazada araçta bulunan Kasım Yazıcı (53) (Abdurrahman yazıcının Amcası) olay yerinde hayatını kaybederken olayda yaralanan Ayşe Yazıcı (62) (Abdurrahman yazıcının annesi) ise hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti.

Kazada yaralanan Abdurrahman Yazıcı (65), Selma Yazıcı (50) ve Şükriye Saygın (45) acil 112 ekipleri tarafından Of Devlet Hastanesine kaldırıldı. İlk tedavileri yapılan yaralılar Trabzon'a sevk edildi. 

Olay yerinde hayatını kaybeden Kasım Yazıcı'nın cansız bedeni savcılık incelemesinin ardından Of Devlet Hastanesi Morguna kaldırılırken yolda hayatını kaybeden Ayşe Yazıcı'nın naaşı da Of Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı


Bölümlü'de kaza, 2 ölü 3 yaralı ile yukselyasar.

Değerli  Güzel Dost Abim  , Rabbim sabır versin, Her zaman her yerde verdiğin mesajlar çok değerliydi, Allah'ın takdiri elden bir şey gelmez, tekrar sabırlar dileriz. Çok zor  evet çok zor.
NOT: TAZİYE VE GEÇMİŞOLSUN DİLEKLERİNİZ İÇİN,
ABDURRAHMAN YAZICI GSM . 0535 477 01 98


 
 
 
 
  

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.