Sosyal Medya

ÇAYELİ VE ARDEŞEN'E YENİ KAYMAKAM

Çayeli ve Ardeşen'e yeni kaymakamlar geliyor. Hopa kaymakamı Rize vali yardımcısı oldu. Hemşin ve Çamlıhemşin kaymakamları da tayin edildi. 

 İçişleri Bakanlığının atama kararnamesiyle,

bakanlık merkezinde görevli 2 mülki idare

amirinin görev yerleri değiştirildi, 12 Kayma-

kam ve 5 vali yardımcısı bakanlık merkezin-

deki değişik görevlere getirildi. Kararnameyle,

63 vali yardımcısının yerleri değiştirildi, 46 vali

yardımcısı kaymakamlığa atandı.

İller İdaresi Genel Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne

 atanan Çayeli Kaymakamı Mehmet Aktaş’ın yerine

Çayeli Kaymakamlığına Varto Kaymakamı Mehmet Yıldız getirildi.

 

 

İçişleri Bakanlığı, bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ya da hizmet ve mazeretleri gereğince 419 Mülki İdare Amirinin görev yerlerinin değiştirildiğini bildirdi.
 

15.09.1975 yılında Çorum ili İskilip ilçesinde doğdu.  İlk, Orta ve Lise  öğrenimini Uğurludağ ilçesinde, Lisans öğrenimini ise, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı. 2000 yılında İçişleri Bakanlığı'nda Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Afyon ili Hocalar Kaymakamlığı ve Ardahan ili Damal Kaymakamlığı yaptı. Halen Muş-Varto Kaymakamı olarak görev yapmaktadır. Yurt dışı eğitimini İngiltere'de  yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır. 

Personel Genel Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne atanan Ardeşen Kaymakamı Cemil Kılınç’ın yerine ise

Ardeşen Kaymakamlığına Hafik Kaymakamı İlyas Memiş geliyor.

   1976 yılında Bayburt’un merkeze bağlı Ortaçımağıl Köyü'nde doğdu. İlkokulu kendi köyünde, ortaokul ve liseyi Bayburt’ta okudu. Üniversite tahsilini, 1995-1999 yılları arasında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Aynı yıl açılan Kaymakamlık sınavını kazanarak Mayıs 2000 yılında Bayburt Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Üç yıllık adaylık sürecinde; Rize’nin Fındıklı, Tokat’ın Başçiftlik ve Artova ilçelerinde Kaymakam vekilliğinde bulundu. Ayrıca bu dönemde İngiltere’nin Exeter şehrinde 6 aylık İngilizce eğitim kursuna ve Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği’nde 4,5 aylık Milli Güvenlik Akademisi kursuna katıldı.Kaymakamlık kursunun ardından asaleten atandığı Kaymakamlık mesleğinde; Mart 2003 - Ekim 2004 yılları arasında Bolu’nun Seben ilçesinde, Ekim 2004 - Ekim 2006 yılları arasında Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesinde görev yaptı. 28/10/2006 tarihinden itibaren Hafik'te görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 27644
Mehmet Kadıoğlu’na belgesini Hemşin Kaymakamı Caner Akgün verdi.
Hemşin Kaymakamı Caner Akgün; Bozova Kaymakamlığına,

 

 

Çamlıhemşin Kaymakamı İsmail Çiçek'in Yeni Kararname İle Başka Bir İlçeye Atandı.

Çamlıhemşin Kaymakamı İsmail Çiçek de Halfeti Kaymakamlığına atandı.

Çamlıhemşin Kaymakamı İsmail Çiçek de Halfeti Kaymakamlığına atandı. Bu iki ilçeye ise henüz bir atama yapılmadı.

Rize Vali Yardımcılığına Hopa Kaymakamı Mustafa Erkayıran atanırken Rize Vali Yardımcısı Kubilay Ant İnebolu Kaymakamı oldu.

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.