Sosyal Medya

KÜLTÜR&SANAT

Derin Trabzonspor imzalandı

Gazeteci Cevat Ocak'ın kaleme aldığı Derin Trabzonspor kitabının imza günü İstanbul'da yapıldı.Beşiktaş'taki Trabzon Eğitim Kültür Sanat Derneği'ndeki imza töreninde konuşan gazeteci Cevat Ocak, Trabzonspor'un yarınlarını planlarken, geçmişte yaşanılanların da doğru şekilde okunması gerektiğini söyledi.

Gazeteci Ocak, Trabzonsporluların kurumun her adımını yakından takip ettiğine de dikkat çekerek, bunu yaşadıklarını dönemlerde görmek mümkün açıklamasında bulundu.

 Trabzonspor eski asbaşkanı Taylan Üner ise, Derin kelimesine çok sıcak bakmadığını ama Derin Trabzonspor ile sifade edilen yapının kulüp içinde etkin olmadığını söyledi.

1967 Trabzonsporlular Dernek Başkanı Alaattin Hatayoığlu ise Derin Trabzonspor'un kulübün her döneminde etkin olduğunu ve bu etkinliklerinin de devam ettiğini söyledi.

Trabzon Eğitim Kültür Sanat Derneği Başkanı Seyfi Erbaş ise önemli olanın Trabzonspor felsefesi olduğunu ve git gide bu felsefeden uzaklaşıldığını öne sürdü.

Derin Trabzonspor kitabının imza gününe gazeteci Sedat Tunalı ve üniversite öğrencilerinin de bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.