Sosyal Medya

GÜNCEL

CHP RİZE'DEN REMZİ KAZMAZ DEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Rize Belediye Başkanlığı için düşündüğü isim belli oldu....Avukat Remzi Kazmaz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Belediye Başkan adayı olduğunu bildirdi.

Kazmaz, yaptığı açıklamada, hiç bir zaman Rize'den kopmadığını belirterek, ''Her zaman Rize'nin Rizelinin hizmetinde olmaya çalıştım. Bir çok alanda Rize'ye hizmet ettim. Şimdi ise Belediye Başkanlığı adayı olmam istendi. Hiç bir zaman Rize'ye görev etmekten kaçmadım. Doğduğum topraklara vefa borcumu ödemek için CHP il teşkilatı ve genel merkezin isteği ile Rize Belediye Başkan adayıyım'' dedi.

Cumartesi günü Rize'de basın toplantısı düzenleyeceklerini ifade eden Kazmaz, ''Amacımız Rize'ye en iyi şekilde hizmet edebilmek. Bunun için Rize sevdalısı herkesi desteğini istiyorum'' diye konuştu.

Remzi Kazmaz, bölgede yapılan HES santrallerine tepki mitinglerinde görev almış, Fırtına Vadisi'ne dikkat çekmek için ''Vatandaş Mustafa'' adlı film çekmiş, Çaykur Rizespor Kulübü yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.

Kazmaz, halen Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) üyeliği görevini yürütüyor.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.