Sosyal Medya

Trabzon

Trabzon Şalpazarı A?ASAR otçu şenlikleri İstanbul

Bu yıl İstanbulda 12. kez düzenlenecek olan Trabzon Şalpazarı A?ASAR otçu şenliklerimiz İstanbul pendik kurtköy iskenderli mevkisindeki doğu karadenizlilere ait olan piknik ve şenlik alanında olacaktır. 7- 8 . haziran günlerindeMerhaba sevgili hemşehrilerimiz
 
Her yıl düzenli olarak düzenlediğimiz İstanbul otcu şenlikleri bu yıl da diğer yıllardan daha görkemli şekilde düzenlenmesi için organizasyonlarımıza başlamış bulunmaktayız.
 
               Bu yıl İstanbulda 12. kez düzenlenecek olan Trabzon Şalpazarı A?ASAR otçu şenliklerimiz İstanbul pendik kurtköy iskenderli mevkisindeki doğu karadenizlilere ait olan piknik ve şenlik alanında olacaktır. 7- 8 . haziran günlerinde ve 7 haziran cumartesi gecesinde karadenizin otantik giysileri, yöresel yemekleri, folklorü, yöresel ve ulusal sanatcıları ile aynı anda aynı zaman dilimini birlikte yaşamak ve kültürümüzü gelecek nesillere birlikte taşımak için sizleri ve dostlarınızı aramızda görmek isteriz.
 
          Binlerce insanımızla ELELE HORON halkaları oluşturup çoşku ve neşenin doruklarında yaşamak için, geçmişten bu günlere değin onlarca sene göremediğimiz dost ve arkadaşlarımıza kavuşmak için sizleride aramızda görmek bizleri sonsuz mutlu edecektir.
            7-8 haziran 2008 tarihlerinde zamanı müsait olan her hemşehrimizi ve bizi sevenleri otcu şenliklerimizde görmek için
                            BU DAVET SİZE.
 
 
                                                      HARUN ÖZDEMİR
                           Trabzon Şalpazarı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı
                            iletişim: 0536 777 66 22   faks:0216 561 09 57

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.