Sosyal Medya

Bayramoğlu ameliyat oldu

AKP Rize Milletvekili Ali Bayramoğlu İstanbul? da ameliyat oldu.



Uzun zamandır bel fıtığı rahatsızlı geçiren ve yapılan bütün tedavilerin sonuç vermemesi nedeniyle ameliyat olma kararı alan AK Parti Rize milletvekili Bayram Ali Bayramoğlu, dün saat 13:00? da İstanbul Alman Hastanesinde ameliyata alındı. Yaklaşık 3 saat süren ameliyatın başarılı geçtiği ve Bayramoğlu?nun sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Bayramoğlu uzun süren yoğun iş temposu nedeniyle bir süredir bel fıtığı rahatsızlığı çekiyordu. En son Ortadoğu gezisi sırasında büyük acılar çeken Bayramoğlu Türkiye?ye döndüğünde ameliyat olacağını açıklamıştı. Türkiye?ye döndükten sonra meclis çalışmalarına katılan Bayramoğlu, meclis çalışmaları bitince ameliyat oldu.



AKP Rize İl teşkilatı bir bildiri yayınlayarak milletvekili Bayramoğlu? na geçmiş olsun dileklerini sundu. AKP Rize İl Başkanlığının açıklamasında ?Sayın vekilimizin geçirmiş oldu hastalık bizleri ziyadesiyle üzmüştür. AK Parti Rize teşkilatları olarak vekilimizin bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni eder, acil şifalar dileriz ? şeklide beyan verildi.

Dilek ASLAN

Karadeniz Gazetesi ve medyakaradeniz.com Rize Temsilcisi

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.