Sosyal Medya

HEMŞİN E ORGANİK ÇAY FABRIKASI

Çaykur Yeni Hizmetler Peşinde Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce Organik çay ve Hemşin bölgesine kurulması ile ilgili organik çay fabrikası hakkında açıklama yapan Yüce Fabrika için gerekli aşamaların geçtiğini söyledi.Çaykur Yeni Hizmetler Peşinde
Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce Organik çay ve Hemşin bölgesine kurulması ile ilgili organik çay fabrikası hakkında açıklama yapan Yüce Fabrika için gerekli aşamaların geçtiğini söyledi.
İnsanların yavaş yavaş organik ürünlere karşı daha istekli olduğunu söyleyen Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce Organik Çay için çaykur olarak önemli faaliyetlerde bulunduklarını açıkladı.
3 bölgeyi organik çay üretimine uygun gördüklerini söyleyen Ekrem Yüce Hemşin bölgesinde yapılması düşünülen Organik Çay Fabrikasının ihalesini alan firma ile görüştüklerinin müjdesini veren Müdür Yüce ?Biz firmayı çağırdık. Yer teslimatı için gerekli tebligatı yaptık.20 Ocağa kadar yer teslimini gerçekleştireceğiz inşallah ondan sonra da temel atma işlemi başlamış olacak? şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.