Sosyal Medya

Trabzon'u enkaza çevirdiler

1967 İstanbul Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Albayrak yönetiminin kulübü enkaza çevirdiğini söyledi.Trabzon'u enkaza çevirdiler

1967 İstanbul Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Albayrak yönetiminin Trabzonspor'u enkaza çevirdiğini söyledi.

 

Hatayoğlu, 2 senesini dolduran Albayrak yönetiminin Trabzonspor'da ilklere imza attığını belirterek, ?Kırılması çok zor rekorlara imza attılar. Göreve geldiklerinde yıldız futbolcu alacağız dediler. Takımın yıldızlarını sattılar. Dünya çapında teknik adam alacağız dediler. 4 haftalık Lazaroni'yi gönderdiler, Ziya Doğan'ı kurtarıcı olarak göreve getirdiler? dedi.

 

Albayrak yönetiminin 20'e yakın futbolcuyu gönderdiği, 30'a yakın da futbolcuyu da transfer ettiğini ifade eden Hatayoğlu, ?Adeta yaptıkları yanlış transfer politikalarıyla Trabzonspor'u enkaza çevirdiler. Aldıkları futbolculardan kurtulmak için, verecek kulüp bulamadılar,ellerinde iş yapacak futbolcuların bir kısmı ise takımdan kactılar ve de kaçmaya devam ediliyorlar. Sezon başında Ziya Doğan'ı göndermeleri gerekirken, 10. haftada göndererek, kendilerine prim yapması için Ersun Yanal'ı göreve getirdiler. Kulübü 52 trilyon borca soktular, ellerindeki tüm kadroyu satsalar, bu borcun yarısını dahi kapatamazlar? diye konuştu.

 

 

Bütün bu olanlar karşısında sabır gösterdiklerini kaydeden Hatayoğlu, şöyle devam etti:

?Hepsine sabrettik ve dedik ki, kongrede bunların hesabı sorulur diye. Aralık kongresini bekledik. Kongre anlamsız bir şekilde iptal edildi ve koskoca camia birilerinin oyuncağı haline geldi. Hiç bir şey olmamış gibi, görevine devam eden bir yönetim var. Hala vaatlerine devam eden Nuri Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri, pes doğrusu, bu kadar pişkinliğe rağmen aday olurlarsa da şaşmayalım. Albayrak kongrede aday olursa, tarihe sözünün arkasında durmayan başkan olarak geçecektir. Ne yazık ki kongre sürecinde ortaya cıkıp konuşanlardan bu sıralar ses dahi cıkmıyor, koskoca Trabzonspor camiası kaderine terk edilmiş gibi duruyor. Nerdesin ey şanlı Trabzonsporum, bu alemde sahipsiz mi kaldın,nerede o ligi ikinci bitirdiğinde dahi isyan eden taraftar. Nerdesiniz Trabzonspor, bizim kartvizitimiz diyen yöneticiler. Nerdesiniz, Trabzonsporun ileri gelen ağabeyleri. Nerdesiniz Onursal başkan, nerdesiniz?

 

spor61.net

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.