Sosyal Medya

SPOR

Trabzonspor 200 bin euro tazminat ödeyecek

Trabzonspor yönetimi, Teknik direktör Şota Arveladze'nin görevine karşılıklı anlaşarak son verdi.Trabzonspor yönetimi, Teknik direktör Şota Arveladze'nin görevine karşılıklı anlaşarak son verdi. KAP'a yapılan açıklamada Şota'ya, fesih bedeli olarak 200 bin euro verileceği açıklandı.Bordo-Mavili yönetim, teknik direktör Şota Arveladze'nin görevine karşılıklı anlaşarak son verdi. Karadeniz Gazetesi'nin iddiasına göre;Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze şok bir kararla istifa etti. Bu sabah istifa kararını yönetime sunan Şota, ardından Londra'ya gitti. 

Trabzonspor Şota Arveladze ile yollarını ayırdıTrabzonspor teknik direktör Şota Arveladze ile karşılıklı olarak yolların ayrıldığını açıkladı. Şota'nın yerine takımı Sadi... 

İşte kulüpten yapılan açıklama
Trabzonspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Teknik direktörümüz Şota Arveladze ile karşılıklı görüşerek yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kendisine kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Kulübümüz yeni bir teknik direktörle anlaşana kadar Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu Sadi Tekelioğlu takımımızın başında görev yapacaktır" denildi. 

Trabzonspor'un KAP'a yaptığı açıklamada Şota'ya fesih bedeli olarak 200 bin euro verileceği açıklandı. 

KAP'a yapılan açıklama şöyle: 

'Kulübümüz ile Teknik Direktör Şota Arveladze arasındaki sözleşme, karşılıklı olarak feshedilmiştir. Buna göre; 

Teknik Direktöre sözleşme fesih bedeli olarak 200.000.- EUR ödenecektir. 

Kamuoyunun bilgisine duyurulur. Saygılarımızla' denildi. 

3 Temmuz 2015'te Trabzonspor'la sözleşme imzalayan Şota ile 4 ay 8 gün sonra yollar ayrıldı. 

Trabzonspor, ligde son olarak İstanbul Başakşehir'e deplasmanda 1-0'lık skorla mağlup olmuştu. Bordo-mavili ekip ligde 11 hafta geride kalırken 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. 14 puan toplayan Trabzonspor, puan tablosunda 12. sırada yer alıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.