Sosyal Medya

SPOR

HACISOAMANO?LU TAKTİ?İ TUTTU!

Ey Aziz yapana değil yaptırana bakacaksın..Zeki Gökçe

 

 

Fenerbahçe ile Kadıköy de oynanan ve 0-0 berabere biten Trabzonspor karşılaşmasının yıldızı Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu idi.

   Bugüne kadar oynanan bilmem kaç maçta Trabzonspor  Fenerbahçe’yi içerde de dışar da da yenemiyormuşelbette yenemezsin çünkü Fenerbahçe’nin başında tüm dünya’nın tanımış olduğu şikeci başkanı ve geçen sene de “Takımı Ersun Yenal değil ben şampiyon yaptım “ diyen ve mahkemelerde aklanmaya çalışan başkanı Aziz Yıldırım var.

  

Onun bugüne kadar yaptıklarından en güzelini bu sene de Trabzonspor başkanı İbrahim Hacısosmanoğlu yaptı.Ve “gerekirse ben Fenerbahçe için hakem odası bile basarım “ diyen Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’ın taktiğiyle Kadıköy de Trabzonsporu yenmeyi bekleyen taraftarı karşısın da hakem Bülent Yıldırım’a maç öncesi başarı dilemesiyle daha da gerginleşen ortam da Trabzonspor Fenerbahçe den seyircisi önünden 1 puan almasını becerdi!!!

   Trabzonspor yeni flaşşş! Transferleriyle Şükrü Saraçoğlu stadın da coşkulu Fenerbahçe taraftarı karşısın da sahaya çıktı ama çok oturmuş kadrosuyla etkili futbolcularıyla saha da baskı kuran bir oyunda hem hakem fazla bir destek veremedi sarı lacivertli oyunculara hem de kaleci Hakan kalede devleşti ve Fenerbahçe “O “ beklediği golü bulamadı ve sevinen taraf Trabzonspor oldu.

   Fenerebahçe teknik Direktörünün misafir takımın teknik direktörünü saha kenarında basın önünde “Hoş geldin” diyerek tokalaşmaması da süper ligde alışagelmemiş bir fanatizm görüntüsü verdi bana. Hayrola İsmail ne bu kin ne bu hınç…Demek ki Trabzonspor ve daha gecen sene “Hocam …hocam “dediğin Ersun Yenal’a karşı bile içindeki hırsını tüm dünya izledi ve gördü.Yanlış olduğunu tüm televizyonlar da ki spor otoriteleri de söyledi.

   Fenerbahçe Trabzonspor karşılaşamasına gelince de  maalesef bu kadar verilen paralar kaleci Hakan’a helal olsun ya bi de kalede Hakan olmasaydı?

  Ya diğer futbolcular hele hele Erkan Zengin ve diğerleri…olmadı bana göre. Bu Trabzonspor taraftarı ve ben sizden şampiyonluk umutları az olan Bir Trabzonspor’un hiç olmazsa bu sene Fenerbahçe’yi Kadıköyde puansız sahadan göndererek eskilerden olduğu gibi şampiyonluk kupasını bile alamadan soyunma odasına giden takım yapmanızı beklerdim.

   Neyse sağlık olsun ekip olmuş ve süper futbolcularıyla oynadığı son 9 maçın 8 ini kazanmış bir Fenerbahçe’yi taraftarı karşısın da golsüz berabere bitirerek soyunma odasına yollamanız bile bize yetti be uşaklar..

    Trabzonspor da ise bu maç sonrası hakemi arayarak maç öncesi başarı dileyen! taktiğiyle Trabzonspor Başkanı İbrahim hacısoamanoğlu  Türk Futbolun da çok daha konuşulacak..

   Ey Aziz yapana değil yaptırana bakacaksın..

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.