Sosyal Medya

SPOR

1967 TRABZONSP DERNE?İ KAHVALTI

1967 Trabzonsporlular Derneği 18 Ocak 2015 Pazar günü Güngören Sosyal Tesislerinde bir kahvaltı organizasyonu tertip etti. 

Kahvaltıda Trabzonspor’un mevcut durumu, Buraya nasıl geldik, Yarın ne olacak gibi taraftarı endişelendiren konularda istişare edildi. Çözüm önerileri sunuldu, Şikâyet konusu olan durumlar paylaşıldı.

Trabzonspor’un bütün taraftarlarının ilgiyle izleyeceğini bildiğimiz bu sohbetin bazı bölümlerini burada sizlerle paylaşıyoruz.

Kahvaltıya Basın Mensupları, İşadamları, Eski efsane futbolcu ve Trabzonspor'a hizmet eden eski Bşk. yardımcısı ve yöneticiler katıldı.

Yaklaşık 5 Saat süren toplantıya Dernek Başkanı Alaattin Hatayoğlu,TS eski başkan Yrd. Sebahattin Çakıroğlu, Eski TS yönetici ve Gazeteci Yazar Musa Alioğlu, Efsane Futbolculardan Hüseyin Tok, İho Spor Müd. Mustafa Karagöl, Kocaeli Basın İlan Kurum Müd Hayri Beşer, Gazeteci Yazarlardan Aksal Yavuz, Bülent Gürkan, Behram Kılıç, Özden Ayvaz, Erdal Hoş, Tek Rumeli Spor müd. Mehmet Çelik, Spor Meydan G. Müd. Muzaffer Batumlu, Takamedya Sadullah Dervişoğlu, Öncetrabzon Abdullah Gözaydın, Petrol ofisi genel müd. Mustafa Cem Aşık, İşadamlarımızdan Ali Günaydın, Ömer Bulut, Ahmet Şentürk, Ömer Doğanay, Akif Çağılcı ve 1967 Trabzonsporlular derneği yönetim kurulu üyeleri katılım sağlarken Trabzonspor'un dünü bugünü tartışıldı.

1967 Trabzonlular dernek başkanı Alaattin Hatayoğlu Kulübün Hacıosmanoğlu tarafından tek adam algısı ile yönetildiğini, bilinçsizce transfer yaparak Trabzonspor'un Futbolcu enkazına dönüştürüldüğünü ve ekonomik olarak kulübü iflas noktasına getirdiğini ve bu yanlış yoldan dönülmesini dile getirdi. Geldiği günden beri Trabzonspor'u temsil noktasında kötü yönettiğini ve siyasetin oyuncağı haline getirildiğini söyledi. Şike konusunda kulüp mücadele etmeyerek sadece söylemlerle şikeyle mücadele edildiğini ve bu anlamda Hacıosmanoğlu ve yönetimin yanlış yolda olduğunu söyledi. Siyasetin güdümünde ki şike yargılanmasından adaletli bir sonuç çıkacağından umutlarının olmadığını söyledi.

Sebahattin ÇAKIRO?LU İse kısa sürede yapılan yanlışları görerek, Hacıosmanoğlu’nu uyardığını bu konuda sert tartışmalar yaşanmasına rağmen Yanlışlardan dönülmediğini ve daha fazla bu yapılan yanlışlara tahammül edemeyerek görevden ayrıldığını ve İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Yaptıklarını tasvip etmediğini söyleyerek, Trabzonspor'un bilgi birikim ve temsil noktasında olanların göreve gelmesini dile getirdi.

Hüseyin Tok ise Trabzonspor'un transfer politikasının olmadığını yapılan yanlış transferleri eleştirip, Transferleri bu işi bilen, futbolcu takip edenler tarafından rapor edilerek yapılmasını dile getirdi.

Program diğer konukların görüşlerini bildirmeleri ve yer yer hararetli tartışmamalarla devam etti.

VİDEO YAYININI TOPLANTIDAN NOTLAR 2 SAATE YAKIN MUTLAKA İZLEYİN

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.