Sosyal Medya

SPOR

Trabzonsporlular Çağlayana Sokulmadı

Çağlayanda Polis Fenerli Çıktı, Hakimlerin Taraftarlığından Allah KorusunBu gün Adalet için Önüne Geldiğimiz Adalet Sarayına Giremedik,
Emek hırsızları En tepeden gelen emirlerle korunmaya devam ederken Şike süreci ile 17-25 Aralık yolsuzluk ve Rüşvet Aklamalarının paralel yürütüldüğü ortaya çıktı.
Bizim Kuzu gönüllü taraftarlarımızın çoğunluğu hala Cum Başkanından meden umuyor. Bazıları Cum. Başkanı üzülmesin Trabzon Küme düşsün diyebiliyor.
Bu mantıkla olsa gerek bu gün Çağlayan "ADALET  SARAYI " önüne 200-300 kişi taraftar gelebildi.
Adaleti şaibeli Adalet sarayının önüne 10-15 bin kişi yığılsaydı, Polis yukarıdan gelen bu emri uygulayabilirmiydi dersiniz?
Adaletin Güç olduğu bir Ülkede yaşıyorsunuz Sayın Trabzonsporlular NE KADA KÖFTE O KA EKMEK.....!
 
Aziz Yıldırım'ın yeniden yargılanacağı dava öncesi açıklama yapmak için adliye önüne ilerlemeye çalışan Trabzonspor taraftarıyla polis arasında arbede çıktı.
 
Adliye önünde ise bazı FB taraftarı Trabzonsporlu bir taraftarı taciz edince  Yardıma gelen Trabzonsporlular  ile Fenerliler birbirine girdi.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın Şike davası kapsamında yeniden yargılanmasına başlanacağı Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önüne gelmek isteyen Trabzonspor taraftarına polis müdahale etti.
Metrobüs durağının bulunduğu bölümde önlem alan polis ile açıklama yapmak için adliye önüne ilerlemeye çalışan Trabzonspor taraftarları arasında arbede çıktı.
 
Arbede sırasında gözaltına alınanlar oldu. Bu arada adliye önünde ise birkaç Fenerbahçeli ile Trabzonspor taraftarı arasında kavga çıktı. Kavga edenleri araya girenler ayırdı.
 
Kulübümüz avukatları reddi hakim talebinde bulundu.
Av. Hakan Orhan: Sanık Aziz Yıldırım başbakanın yeniden yargılama sözü verdiğini söyledi.
"Adalete fener yak kampanyası ile baskı oluşturuldu."
Aziz Y vekili: Önceden de reddi hakim talebi yapıldı ve reddedildi. Davayı uzatmaktan başka amaç taşımamaktadır. (KOMİK)
Olgun Peker Av.: Bu dava yeni bir davadır. TS tarafı neden mağdur olduğunu hangi sanıklardan zarar gördüklerini açıklamak durumundadır
Mahkeme reddi hakim talebini gorusmek icin 15 dk ara verdi.
Kulübümüzün reddi hakim talebi reddedildi.
AY: Ben yazılı olarak da hazırladım, ben kısa konuşacağım. Öncelikle tüm heyetinize teşekkür ediyorum verdiğiniz doğru kararlar için
Aziz Y. : Evet Mahmut Uslu yeniden yargılama için başbakanın dediklerini söylemiştir.
 
Mahkeme salonunda kamera kaydının olmamasını kamuoyunun takdirlerine sunuyoruz!
Aziz Y. : Evet Mahmut Uslu yeniden yargılama için başbakanın dediklerini söylemiştir.
Aziz Yıldırım ilk yargılamada olduğu gibi sanki yargılanan Trabzonspor, mağdur kendisi gibi savunma yapıyor.
Yasalarınızda utanmadan "duruşmaların aleniliği" ilkesine yer veriyorsunuz ama adliye etrafında haklı insanları görmeye tahammülünüz yok!
Ne paçavraların gözümüze sokulduğu ülkede bordo mavi yasak!
 
Çağlayan Adliyesi'ne fenerbahçe forması ile girmek serbest, Trabzonspor formasıyla girmek yasak!
Yeniden yargılamanın(!) özeti!!!
 
Ve 25 Ocak'ta İstinyedeyiz büyük Trabzonspor taraftarına duyurulur.
1 taraftarımıza saldıran 15 Kişilik Şike taraftarına , müdahalemiz sonrası polis bizim taraftarı gözaltına almaya başladı.
Istanbuldan emniyetinden beklenen hamle geldi üzerinde bordo mavi takılı formalı taraftarımız göz altına alınmaya başladılar.
 
Çağlayan da Trabzonspor yasak Şike yapanlar serbest! Adını da "Bu sizin davanız değil" koymuşlar.
İstanbul emniyeti Trabzonspor forma ve atkılı taraftarlarımızı Adliye meydanından uzaklaştırıyor, rakip takım taraftarlarına aynı uygulama yapılmıyor!!!
Bu aklama operasyonu Adaletin isminin konulacağı yerde bile taraf olarak uygulanıyor..
Trabzonspor: 2010-2011 sezonunda şike yapıldığı UEFA, CAS Yargısı, Türkiye Cumhuriyeti Yargısı ve İsviçre Yargısı kararları ile sabittir.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.