Sosyal Medya

SİVİLTOPLUM

TİAB iftarında bütün Trabzonlular buluştu

Dursun Ali Yılmaz İSTANBUL-Trabzonlu İş Adamları ve Bürokratları Derneği'nin (TİAB) düzenlemiş olduğu iftar programına çok sayıda tanınmış işadamı ve bürokrat katıldı             Ümraniye'deki Trabzon Parkı'nda gerçekleşen iftar programına TİAB Başkanı Nuh Çimento eski yönetim kurulu başkanı Atalay Şahinoğlu misafirlerini kapıda karışladı..

              İftar yemeğine başta  TOBB Eski Başkanı Fuat Miras,Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksek,İstanbul Başsavcı vekili Hasan Turan Yavuzyılmaz,Kuzey yıldızı Derneği Başkanı İsmail Turgut Öksüz,Karkon Başkanı Tahsın Usta,Şalpazarı Eğitim Derneği Başkanı Hasan Keskin,Mustafa Topaloğlu,Cemal Keskın ve TDf başkan yardımcısı Hüseyin Ayaz ve ekibi de geceye katılanlar arasındaydılar.          

  İftara Gebzeden de büyük ilgi vardı.. Gebze bölgesinde uzun yıllar yöneticilik yapan Atalay Şahinoğlu TİAB Başkanı olarak düzenlediği iftarda Gebzeli misafirleriyle yakından ilgilendi.. İftara Gebze Fırtına  Trabzonspor Derneği Başkanı Harun Kaya, GTO Meclis Üyesi Gökhan Altıntaş, Emrulallah Bilgin,Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ'ın da  aralarında bulunduğu birçok tanınmış Trabzonlu politikacı ve iş adamı katıldı.

      Geceye katılanlara teşekkür eden TİAB Başkanı Atalay Şahınoğlu “Etkinliklerimizden ikincisini burada yapıyoruz.Burayı düzenledik burda Düğünlerinizi,eğlencelerinizi ve her türlü etkinliklerinizi artık burada yapabilirsiniz.Gecemize gelip burayı doldurduğunuz için hepinize teşekkür ederim”dedi. Gece müzik eşliğinde yapılan iftar yemeği ile sona erdi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.