Sosyal Medya

Trabzon

TRABZON BAYRAKTAR?I BEKLİYOR

Trabzon yeniden Erdoğan Bayraktar heyecanı yaşıyor. Trabzon yeniden Erdoğan Bayraktar heyecanı yaşıyor. Başbakanın her konuşmasında kumpas dediği 17 Aralık operasyonun ardından Bakanlıktan istifa eden ve Başbakanı da istifaya davet edip ardından 1.5 saatlik görüşme sonrasında özür dileyip Tayyip Erdoğan ile barışan Erdoğan Bayraktar vekili olduğu Trabzon’da bekleniyor.

 
Edinilen bilgilere göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve bazı ilçe Başkanları heyet yaparak Başbakan Erdoğan’a gidecek ve Bakan Bayraktar’ın yeniden tam yetki ile Trabzon’da seçim çalışmalarına başlaması istenecek. Bayraktar ise siyasete ağırdan ağırdan ısınıyor.
 
Erdoğan Bayraktar’ın Bakanlıktan istifa etmesinin ardından Trabzon’a gelen aylık 3.5 milyon TL’lik yatırım istifasından sonra 400 bin TL olarak gelmiş ve bu da onun Trabzon’u ne kadar sevdiğine delil olarak gösterilmişti.
 
Bayraktar’ın yakın çevresi de Bakan Bayraktar’ın yeniden siyasette etkin olacağına inanırken ‘Kendisiyle ilgili bir durum söz konusu olmadığı oğlu ve ekibiyle ilgili de tüm mahkeme kararları müsbet gelişti. Bu da ona her gün biraz daha moral veriyor’ diye konuştular.
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.