Sosyal Medya

MAĞAZIN

İşte 2013'te yolu adliyeye düşen o ünlüler

2013 yılında adliye koridorlarında görünen ünlülerden bazıları...2013'te adliye koridorları bol bol ünlü isimleriağırladı. Kimi hakaret kimi uyuşturucudan gitti amaünlüler en çok boşanmak için adliyeyi ziyaret etti. 

Adliye koridorları bu yıl ünlü isimleri ağırladı. Tiyatrocudan mankene, şarkıcıdan işadamlarına kadar birçok ünlü isim, mahkemeden mahkemeye koştu. 

Hakaret ve uyuşturucu kullanmak gibi suçların yanı sıra bu yıl ünlüler, en çok boşanmak için adliyeye geldi. 

İşte 2013 yılını adliyede geçiren ünlüler: 

Uyuşturucu kullanmak suçundan dava açılan Tarkan'a, bir yıl boyunca denetimli serbestlik ve tedavi uygulanmasına karar verildi. Tarkan, 3 hafta da bir denetimli serbestlik bürosuna giderek hem danışman eşliğinde kontrol edilecek hem de tedavi görecek. 

İbrahim Tatlıses, Ayşegül Yıldız'dan tek celsede boşandı. 

Sezen Aksu, sözlerini Yelda Karataş'la birlikte yazdığı "Rakkas" isimli şarkısı için dava açtı. Şarkıyı DVD olarak piyasaya sürmek isteyen Aksu, Karataş'ın buna engel olmak istediğini öne sürdü. 

Ajda Pekkan'ın gözlerini kurbağaya, dudaklarını ise maymun poposuna benzettiği iddiasıyla dava açılan Prof. Nazım Durak, 6 bin lira para cezasına çarptırıldı. Tuğçe Çavuşoğlu, Ajda Pekkan'dan 250 bin lira tazminat istedi. 

Fatih Terim, bir maçın devre arasında kızı Merve Terim'e hakaret ettiğini iddia ettiği Galatasaray Kongre üyesi Arif Çalıkoğlu'ndan şikâyetçi oldu. Çalıkoğlu'na hakaret suçundan 4.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. 

Kıvanç Tatlıtuğ'un kask takmadığı gerekçesiyle bin 484 lira para cezası ödemesine karar verildi. 

Meltem Cumbul, kendisinden 14 yaş küçük Alican Özbaş'a hem boşanma davası açtı hem de psikolojik şiddet gördüğünü iddia ederek koruma talep etti. 

Murat Boz'un TV'deki görüntülerine bakarak 'keçi memesi' benzetmesi yaptığı iddiasıyla hakkında dava açılan Prof. Dr.
Nazım Durak'ın 5 bin lira tazminat ödemesine hükmedildi. 

Bir TV programında Hayko Cepkin'e 'korku filminden çıkmış gibi, maymuna benziyor' dediği iddiasıyla yargılanan Davut Güloğlu'nun, aynı suçu 3 yıl içinde işlemezse hakkındaki dava düşecek. 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.