Sosyal Medya

Muharrem Ergül Basın ile Buluştu

5. dönem Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, ara verdiği Belediye Başkanlık görevine yeniden talip olmak amacıyla önce Aday Adaylığı yarışında ipi göğüslemeyi hedefliyor.Muharrem Ergül Basın ile Buluştu

14-11-2013
5. dönem Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, ara verdiği Belediye Başkanlık görevine yeniden talip olmak amacıyla önce Aday Adaylığı yarışında ipi göğüslemeyi hedefliyor.

5. dönem Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, ara verdiği Belediye Başkanlık görevine yeniden talip olmak amacıyla önce Aday Adaylığı yarışında ipi göğüslemeyi hedefliyor.Basın Mensuplarıyla Karlıtepe Kule Restaurant ta bir araya gelen Ergül” Ben İyi Bir Beykozluyum Hayatımdaki Bütün hikâyelerim Beykoz’da başlayıp, Beykozda bitti”dedi.


Kahvaltı için neden Karlıtepe’yi seçtiğine değinen Ergül “Karlıtepe, Beykoz’da yaşayan halkın simgesidir. 2004 yılında ben aday adayı olduğumda Karlıtepe de içme suyu bile yoktu. Arkadaşlarımla birlikte hemen buraya geldik, çalışmaları başlattık. Buradaki halk bunu çok iyi hatırlar” dedi.Öz eleştiride de bulunan Ergül, geçmiş döneminin muhasebesini de yaparak, yeni dönemde emin adımlarla yürümek istediğini açıkladı.  

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.