Sosyal Medya

Kadem Ekşi Her Zaman Başkabakan'ın Yanında

Maltepeli işadamı Kadem Ekşi Başbakan?ın yurtdışı seyahatlerine katılarak Türkiye için planlanan projelerde ve yatırımlarda ekibin içinde yer alarakMaltepeli işadamı Kadem Ekşi Başbakan’ın yurtdışı seyahatlerine katılarak Türkiye için planlanan projelerde ve yatırımlarda ekibin içinde yer alarak Türkiye’nin kalkınmasına şahitlik eden ve bu üstün performansından dolayı bizler de Kadem Ekşi’yi kutluyoruz.

Maltepe Belediye Başkanlığı aday adaylığı yarışın da “ben de varım” diyen Kadem Ekşi’nin Ak Parti için de verdiği mücadele azımsanmayacak kadar içten, samimi ve özveriyle devam ediyor.

Cevahir Hotel’de düzenlediği aday adaylık programında gövde gösterisi yapan Kadem Ekşi’nin Maltepe’de aday olması halinde Ak Parti’nin ipi göğüslemesi için Ak Partilisi, CHP’lisi, MHP’lisi, Erzurumlusu, Trabzonlusu, Sivaslısı, Galatasaraylısı, Fenerlisi her kitleden oy alabilecek bir özelliğe sahip olması seçimler de ne kadar da doğru bir tercih olacağının da bir göstergesi olarak gözlemleniyor.

Kamuoyuna vermesi gereken mesajları ulusal ve yerel iletişim araçlarını kullanarak her kesime ve her gönüle daha kısa süre de ulaştırma başarısı gösteren Kadem Ekşi’ye sosyal medyadan da büyük destek geliyor.

Maltepe’de soğuk rüzgarların estiği şu günlerde Kadem Ekşi’nin isminin açıklaması Hep ilçede hem de partide rüzgarları birden tersine çevirecek gibi.

Bu çalışma azmiyle biri aday gösterilecekse bu mutlaka Kadem Ekşi olmalıdır. Çalışır, çalıştırır, yere göğe Ak Parti bayraklarını diker.

Atamalı, uzun atlamalı avantajlar olmayacaksa Kadem Ekşi’nin adaylığı Maltepe için biçilmiş kaftandır.

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.