Sosyal Medya

HALİM BEKAR DOSYASINI TESLİM ETTİ

Hemşin Belediye Başkanı Halim Bekar, AK Parti Rize İl Başkanlığına yeniden aday olduğuna dair dosyayı teslim etti.Hemşin İlçesi Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar, yeniden başkanlık için aday adayı olduğuna dair dosyayı Rize İl Başkanlığına teslim etti.

halim-kazim-bekar.jpg

Teşkilat Başkanı Harun Mertoğlu’na dosyasını teslim eden Başkan Bekar, Hemşin’de AK Belediyecilikle birlikte önemli bir atılım başladığını ve özellikle kentsel dönüşüm projesinin Hemşin’in makus talihini değiştirme anlamında bir fırsat olacağını ifade ederek, “Bir yola girdik ve 5 yılda Hemşin’de kimsenin tahmin edemeyeceği bir hareketlilik getirdik. Kentsel dönüşüm projesi ve 3 ilçeyi birbirine bağlayacak karayolu, Hemşin’in kabuğunu kırıp bölgede ve hatta Türkiye’de önemli bir cazibe merkezi olması yolunda önemli projelerdendir. Bu projeleri tamamlamak ve Hemşin’i hak ettiği konuma taşıma noktasında hemşerilerimizden bir 5 yıl daha talep ediyorum” dedi.

BUGÜN TOPLAM 8 BAŞVURU

Bu arada, şimdiye kadar AK Parti Rize İl Başkanlığına yapılan müracaatlara bugün de toplam sekiz yeni müracaat eklendi.


adem-asci.jpg 

gerçekleşen müracaatlarda yine Hemşin Belediyesi için Adem Aşçı,30 Mart'ta yapılacak Yerel Seçimlerde Belediye Başkan aday adaylığı ile ilgili dosyayı AK Parti Rize İl Teşkilat Başkanı Harun Mertoğlu'na verdiler.


 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.