Sosyal Medya

SPOR

1967 Trabzonsporlular Derneği'nden İftar Yemeği

1967 Trabzonsporlular Derneği, İstanbul'da iftar yemeği düzenledi.TrabzonsporKULÜBÜ ASBAŞKANI ŞAKAR: "BAŞKANIMIZ BUGÜN İTİBARIYLA YURT DIŞINDA TRANSFER ÇALIŞMASIYLA İLGİLİ GÖRÜŞMELERDE BULUNUYOR"

 

                                Dursun Ali YILMAZ

İSTANBUL -Merter Green Park Otel'de gerçekleştirilen iftar yemeğine, TrabzonsporAsbaşkanı Nevzat Şakar, TrabzonsporDivan Kurulu Başkanı Ali Özbak ile bordo-mavili camianın önde gelen isimleri katıldı.

 

       1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaettin Hatayoğlu açış konuşmasında “ Türk futbolunun yaşadığı süreç sonunda hangi noktaya geldiğinin ortada olduğunu belirterek, Biz Trabzsporlular olarak Bizim Formalalrımız Beyaz çünkü Ligde Temiz  takımız,Onun için Büğun buraya yönetim kurulu olarak beyaz gömleklerimizle çıktık.Bizim yönetici ve başkanımızın gelişen süreçte alınlarının akı ile tertemiz çıktıkları için onları buradan kutluyoruz.Trabzonspor'un rakibinin sadece  Fenerbahçedeğil, Galatasarayve Beşiktaşolduğunu, Trabzonspor'un şike sürecinden temiz çıktığının altını çizerek, futbolu yönetenlerin mahkeme kararına uyması gerektiğini söyledi. söyledi.

 

         Gecede 1967 Derneği başkanı Hataylıoğlu  konuşmasının sırasında  Yıllar önce tribünlerin yarı yarıya paylaşıldığı zamanlarda oynanan Beşiktaş-Trabzonspor maçıyla ilgili bir gazete kupürünü örnek göstererek şunları kaydetti. Hatayoğlu, "O maçta Beşiktaş, Galatasarayve Fenerbahçeaynı tribünde Trabzonspor'a karşıydı. Trabzonsporsadece Fenerbahçeile değil, Galatasarayve Beşiktaşile de 37 yıldır her kulvarda mücadele ediyor. " diye  belirten Hataylıoğlu  sözlerini şöyle sürdürdü   “2010-2011 sezonunda şampiyonluklarının ellerinden alındığını ileri süren Hatayoğlu, İstanbul'da miting meydanının Kadıköy olduğuna dikkati çekerek, "Eğer bu adaletsizlik devam edecekse, Trabzonspormitingimizi yüz binlerle Kadıköy'de yapacağız" şeklinde konuştu.

          Trabzonspor as başkanı   Nevzat Şakar ise  yemekte yaptığı açıklamada,”Ggeçen sene çok sıkıntılı bir süreç yaşadıklarını fakat buna rağmen başarılı bir sezon geçirdiklerini ifade ederek, "Teknik direktörümüz Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarımızı yürütüyoruz. Başkanımız Sadri Şenerbugün itibarıyla yurt dışında transfer çalışmalarıyla ilgili görüşmelerde bulunuyor" dedi.

 


  

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.