Sosyal Medya

Çaykurspor ile İyiderespor yenişemedi

Rize 1. amatör Kümede şampiyonluğun iki adayı Çaykurspor ile İyiderespor Ekrem Orhon stadında karşı karşıya geldi.Rize 1. amatör Kümede şampiyonluğun iki adayı Çaykurspor ile İyiderespor Ekrem Orhon stadında karşı karşıya geldi.
Çok çekişmeli ve zevkli geçen mücadelede sayısız gol fırsatlını değerlendiremeyen iki takım sahadan 0?0 berabere ayrıldı.35 dakikada İyiderespor Âdem ile penaltı atışından yararlanamadı. Geçtiğimiz yıl Rize?yi terfi maçlarında temsil eden bu iki takımın sezonun ilk maçında yenilenmiş kadrolarıyla 0?0 berabere kalıp yenişememesi iki takımında eski güçlerinde olduğunu gösterdi.
Maçtan sonra bir açıklama yapan İyiderespor  kulüp başkanı Saffet Mete ? çok iyi futbol oynadık ve beklemediğimiz kadar gol pozisyonu bulduk. Olmayınca olmuyor olsun problem yok. Penaltıda kaçabilir, ben mükemmel bir maç çıkartan teknik heyetime ve futbolcu kardeşlerime bizi hiç bir zaman yanlız bırakmayan taraftarımıza çok çok teşekkür ediyorum bayramlarını ikinci maça saklasınlar. İnşallah ikinci maçta elimizden kaçırmayıp, onlara mükemmel bir sevinç yaşatıp şampiyonluk sevincini yaşatacağız.Geçen yıl kıl payı kaçırdığımız 3. lig trenini bu yıl yakalayacağız? dedi.

  •  
  • Haber İlyas GÜR
  • Karadeniz Gazetesi ve medyakaradeniz.com Rize Temsilcisi 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.