Sosyal Medya

BÖLGEHABER

RİZE GEZİSİNDE RAHATSIZLANDI (VİDEO)

Başbakan Erdoğan Rize'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kara yolu ile Trabzon'dan Rize'ye geldi. Erdoğan, Trabzon Rize il sınırındaki İyidere ilçe girişinde vatandaşlar ve AK Partililerce karşılandı.

Otobüsten inerek kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları selamlayan Erdoğan'a burada çiçek takdim edildi. Halk oyunları ekibinin gösteri sunduğu karşılamada Erdoğan, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.Başbakan Erdoğan, daha sonra otobüse binerek çeşitli programlara katılmak üzere il merkezine hareket etti.

Otobüsün hareketi öncesinde vatandaşlara Başbakan Erdoğan'ın kent merkezindeki programa yetişmek için karşılama töreninde fazla kalamayacağı duyurusu yapıldı.
Karşılama töreninde havai fişekler de patlatıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra  Rize İlahiyat Fakültesi Camisi'nin açılışını yaptı.Açılışa, Erdoğan'ın yanı sıra, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir,

Devlet Bakanı Faruk Özak, Devlet Bakanı Faruk Çelik, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kurdeleyi keserek açılışı yapan Başbakan Erdoğan, camiyi gezdi. Dışarıda kendisini bekleyen vatandaşlar ile bir süre sohbet eden ve fotoğraf çektiren Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanlığı Müftü Yusuf Karali Eğitim Merkezi'nin açılışını yapmak üzere buradan ayrıldı. 

Başbakan Erdoğan?ın sesinin kesilmesi nedeniyle konuşmasını iptal ettiği belirtildi. Törenler boyunca oldukça yorgun görünen Başbakanın zaman zaman göz kapaklarının da düştüğü görüldü.

Başbakan Erdoğan, valiliği ve belediyeyi ziyaret etmek üzere eğitim merkezinden ayrıldıktan sonra bu ziyaretlerini de iptal ederek rahatsızlığı sebebiyle dinlenmek üzere doğrudan Güneysu?daki evine çıktı


FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.