Sosyal Medya

www.of61.com Hayırlı olsun

Of61 internet sitesi de bütün dünya âlemindeki Of ve çevresi ile ilgilenenlerin önemli bir iletişim aracı olacaktır.http://www.of61.com

İnsanlar birbirini görmeden birbiri ile hiç tanışmadan karşılıklı iki kelam dahi sarf etmeden aralarında anlaşabilmeleri bu günkü teknikle mümkün kılınmıştır. Katkısı olanlara bu bilim dalındaki ilim adamlarına ne kadar teşekkür etsek yetmez. Of61 internet sitesi de bütün dünya âlemindeki Of ve çevresi ile ilgilenenlerin önemli bir iletişim aracı olacaktır. Biz yazacağız ilgi duyanlar okuyacak arzu edenler de yorumları vasıtasıyla katkıda bulunacaklar. Of dışında yaşayıp memleket hasreti çekenler of61 sitesini ziyaret ettiklerinde sanal da olsa kendisini memlekette hissedecek bir nebze de olsa hasret giderebilecektir.

Bu sütunlarda sizlerle inşallah yeteri kadar hasbıhal olacağız. Memleket hasreti çekenlerin ve memlekette yaşayanların da arzularına tercüman olmaya çalışacağız. Bazen memleket sohbetleri, bazen bölgemizin sorunları, bazen da politika konuşacağız. Bizim sayfalarımız herkese her siyasetçiye ve her türlü düşünceye mensup hemşerilerimize açık olacaktır. Biz yüzde yüz şeffaf olacağız. Amacımız sadece Of?umuza ve bölgemize hizmet olacaktır. Her hangi bir siyasi düşüncenin temsilcisi veya sözcüsü asla olmayacağız. Umarız ki ziyaret edenler bizi beğenir, gerektiğinde yorumlar böylece sitemize katkıda bulunurlar. Bu bizi sadece hoşnut eder ve mutlu kılar. Felsefemiz Mevlana felsefesidir ?Yeter ki gel ne olursan ol gene gel?

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.