Sosyal Medya

ÇAYKUR?dan ürün çeşitlendirmesi.

ÇAYKUR Genel Müdürü Ekrem Yüce, ürünlerinin onaltıncısı olarak Anadolu Filiz çayını üreterek satışa sunduklarını belirtti.ÇAYKUR Genel Müdürü Ekrem Yüce, ürünlerinin onaltıncısı olarak Anadolu Filiz çayını üreterek satışa sunduklarını belirtti.

Yüce, yaptığı açıklamada, ÇAYKUR olarak bugüne kadar 15 çeşit siyah çay ürettiklerini, ürünlerinin onaltıncısı olarak da Anadolu Filiz çayını üreterek satışa sunduklarını belirtti.

Anadolu Filiz çayının 400 gramlık kutularda 6.25 YTL'den satışa sunduklarını ifade eden Yüce, şunları kaydetti:

''Yeni ürünümüzü piyasaya sunalı birkaç gün olmasına rağmen oldukça talep gördü. Üzerinde aylardır çalıştığımız, iç ve dış piyasada en çok satan çaylarımızın arasında yer alacağını umduğumuz Anadolu Filiz çayı ile birlikte bu yıl ürünlerimize üç yeni çeşit kazandırmış olduk. Daha önce de Tirebolu çayı ile Ayder çayını ürün çeşitlerimiz arasına katmıştık.''

Yüce, bu yıl piyasaya sürdükleri üç yeni ürün çeşiti ile birlikte he bölge turizmine hizmet ettiklerini hem de Anadolu'nun ismini dünyaya duyurduklarını ifade ederek, ürün çeşitlendirmeye yönelik çalışmalarını bundan sonra da sürdüreceklerini kaydetti.

 

Haber Dilek ASLAN

Karadeniz Gazetesi ve Medyakaradeniz Rize Temsilcisi

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.