Sosyal Medya

SPOR

1967 Trabzonsporlular Derneğinden Basın açıklaması 

1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, son günlerde bordo mavili takımda yaşanan gelişmeler üzere bir basın bildirisi yayınladı..1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu'nun yazılı açıklaması şöyle:

KONGRE KARARI KAOSTUR

Sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan, şampiyonluğu elinden kaçıran Trabzonspor, şampiyonluğu kaçırdı, kendi kendisiyle kavga etmeye başladı. Geldiği günden bu yana gerek sportif anlamda gerekse gelecek adına camianın umudu olan Trabzonspor yönetimi son aldığı kararıyla Trabzonspor?a yakışanı  yapmamıştır.

 

Rakiplerinizin transfer ve yeniden yapılanmaya girdiği bu dönemde kongre kararının alınması bize göre yanlıştır. Kulüp bu kararla kaosa sürüklenmektedir. Trabzonspor yönetiminin bu sezon aldığı en yanlış karardır. Bu karar ile gelecek sezon kaybedilmiştir.

Basit bir teknik direktör tercihinden dolayı kulübün kongreye sürüklenmesini kabul etmiyoruz. Kongreyle kaybedilecek zamanın hoca ve oyuncu transferine ayrılmasının daha doğru olduğunu düşünüyoruz.

 

 

Bundan dolayı,  kulübümüzün yetkili organları olağanüstü kongre kararını iptal etmelidir.

5 Temmuz?da yapılacak kongrenin Trabzonspor?a bir fayda sağlamaz. Başkan ve yönetim kurulunun aynen görevinin başında olması en uygun olanıdır. Yeni yapılacak yönetimin bundan farklı bir yönetim uygulamaları göstermesi de beklenmemektedir.

1967 Trabzonsporlular Derneği olarak beklentimiz, kongreden çok, Trabzonspor?a yakışır bir teknik adam, yine Trabzonspora yakışır yeni oyuncularla oluşturulacak takımın salim kafayla yeni sezona hazırlanmasıdır. 

          
BAŞKAN - Alaattin Hatayoğlu
07 Haziran 2009 22.12

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.