Sosyal Medya

SPOR

TS Olağanüstü kongreye gidiyor

Trabzonspor'da ŞOK gelişme. Yönetim olağanüstü kongre kararı aldı.Trabzonspor'da Samet Aybaba'nın göreve getirilmesi ardından oluşan tepkiler yönetimi karıştırdı.

Yönetim Kurulu içerisinde ki 3 isim Özkan Sümer'in de önerisi ile Samet Aybaba'yı göreve getirmek için karar alırken, diğer yönetim kurulu üyeleri bu karara karşı çıkarak istifa edeceklerini söyledikleri iddia edildi.

Bu gelişmelerin ardından Samet Aybaba'nın göreve gelmesi için, karar alan Başkan Sadri Şener, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Genel Sayman Mahmut Aksu Yönetim kurulu diğer üyelerinin istifa tehditi karşısında geri adım atarak Samet Aybaba'dan vaz geçti.

BAŞKAN ŞENER YOKUM DEDİ

Trabzonspor yönetim kurulu Başkanı Sadri Şener, Belediye Meclisinden geçmesi beklenen kararların çıkmaması ve yönetim içerisinde Teknik Direktör olarak belirlenen Samet Aybaba'ya tepkiler gelmesi nedeniyle yönetim kurulu üyelerine görevini bırakacağını açıkladı.

Bu gelişme üzerine Trabzonspor yönetimi Başkan Şener'i kararından vaz geçirmeye çalıştıysa da başarılı olamadı.

Yönetim kurulu yarın acilen toplanarak olağanüstü kongre kararı almayı görüşeceği öğrenildi.

Trabzonspor'un yarın yapacağı toplantıda Başkan Şener'in kararında ısrar etmesi halinde olağan üstü kongre kararı alacağı öğrenildi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.