Sosyal Medya

SİVİLTOPLUM

Fatih Sultan Kar'dan İyi Haber

Bir süre önce ayağındaki rahasızlık sonucu ameliyat olan yazarımız Fatih Sultan Kar cilt kanseri nedeniyle tekrar ameliyat oldu 

Geçtiğimiz hafta dizinde oluşan ödem sonucu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi´nde ameliyat olan Araştırmacı, Gazeteci, şair arkadaşımız Fatih Sultan Kar´ın yapılan pataloji testlerinde ödemin cilt kanseri olduğu anlaşılması üzerine Fatih arkadaşımız ikinci kez ameliyata alınarak ödemin olduğu bölge temizlendi.

 
   Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde yapılan ikinci ameliyatın başarılı geçtiğini ve herhangi bir tehlikenin olmadığını belirten Fatih Sultan Kar; "Hayatta Cerrahpaşaya da düşmek varmış. Burada yatmakta nasipmiş. Erken teşhis sonucunda kanser kötü huyluda olsa çoğalmadan temizlendi. şuan için bir sıkıntı yok. kısa süre sonra çıkıp tedavime evimde devam edeceğim. Bir süre yatak istirahati banada iyi gelecek. Çalışmalarıma kaldığım yerden devam edeceğim.

    Hastalığım süresince yanımda olan başta doktorlarıma ve tüm dostalarıma teşekkür ediyorum. Tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Rizeyi ve Rizelileri çok seven bu kardeşinizin dualarla yanında olun." dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.