Sosyal Medya

POLİTİKA

MESUT YILMAZ RİZE'Yİ TOPLARKEN ESKİŞEHİR BOŞALDI

Eskişehir'de Anavatan Partisi'nden aralarında il başkanının da bulunduğu 800 üye istifa etti.Eskişehir'de Anavatan Partisi'nden aralarında il başkanının da bulunduğu 800 üye, DSP'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yılmaz Büyükerşen'e destek vermek için partilerinden istifa etti.

Anavatan Partisi Eskişehir İl Başkanı İbrahim Kökdere, düzenlediği basın toplantısında, yıllarca hizmet verdikleri partilerinden istifa ettiklerini bildirdi.

Ekonominin iyi durumda olmadığını işsizlik ve yoksulluğun her geçen gün arttığını öne süren Kökdere, etkili bir muhalefet anlayışı ortaya koyamayan partilerin bu tablonun oluşmasında sorumlulukları bulunduğunu savundu.

''Henüz geç kalmış sayılmayız. Tepede liderlerin yapamadığı bu birliktelik tabanda elbette yapılabilir'' diyen Kökdere, ''22 Temmuz 2007 seçimleri öncesinde savunduğumuz bu fikir, bugün de hala arkasında dimdik durduğumuz bir misyon haline gelmiştir. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen etrafında birleşmek üzere partimizden istife ettik. 800 üye de bize destek verdi'' şeklinde konuştu.Kaynak: www.internethaber.com

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.