Sosyal Medya

SPOR

Tek ihtimalli maç

Saral, ?'Çankırı Belediyespor, ligin iyi takımlarından birisi. Mücadele ettiğimiz 5 takımdan birisi olarak görüyoruz. Bu maçı kazanmak durumundayız. Bizim için 6 puanlık maç olacak? dediHEDEFİMİZ BELLİ
Çankırı Belediyespor ile karşılaşacak olan Ofspor'da Başkan Ercan Saral, bu maçın kendileri için 6 puanlık değerinde olduğunu söyledi. Geçen hafta lider Tokatspor ile kendi sahalarında berabere kaldıklarını anımsatan Saral, ''Deplasmanda oynayacağımız Çankırı Belediyespor karşılaşması bizim için Tokatspor maçından sonra çok önem kazandı. Kendi sahamızda kaybettiğimiz 2 puanı bu maçta telafi etmek istiyoruz. İyi bir şekilde maça hazırlanıyoruz, bir aksilik olmazsa bu maçtan 3 puan alarak Trabzon'a gelmek istiyoruz'' dedi.
SAHAMIZDAKİ GİBİ!
Rakipleri Çankırı Belediyespor'un iyi takım olduğunu da ifade eden Saral, ?Çankırı Belediyespor, ligin iyi takımlarından birisi. Mücadele ettiğimiz 5 takımdan birisi olarak görüyoruz. Bu maçı kazanmak durumundayız. Bizim için 6 puanlık maç olacak. Ama Ofspor için deplasman, kendi sahamız çok önemli değil. Ofspor deplasmanlarda daha iyi puanlar alıyor, daha iyi oynuyor, o anlamda bizim en küçük korkumuz ve tereddütümüz yok. Sahaya çıkarak Of'taymış gibi oynayarak 3 puanı alarak dönmek istiyoruz. Hedefimiz bu maçta kesinlikle 3 puan almaktır" diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.