Sosyal Medya

SPOR

1967 Derneği kongreye gidiyor

İstanbul 1967 Trabzonsporlular Derneği olağan kongresini 19 Ekim Pazar günü dernek merkezinde gerçekleştirecek.Mevcut başkan Alaattin Hatayoğlu, iki yılda bir gerçekleşen olağan kongrede tekrar aday olmak istediğini belirterek, ?Bir dönem daha dernek başkanlığı yapmak istiyorum. İki sene sonra neler olur bilinmez. Pazar günkü kongrede adayım. Listemi şekillendiriyorum. Eğer seçilirsem bir dönem daha burada olmak istiyorum. Ondan sonra mutlaka birileri aday çıkar? şeklinde konuştu.

1967 Trabzonsporlular Derneği'nin belli bir noktaya geldiğini savunan Hatayoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

?On sekizinci senemiz. Ben on iki yıldır başkanım. Derneğimiz 2000'den sonra daha çok sesini duyurdu. Derneğin başarısı Trabzonspor'un da başarısına bağlı. Buradaki amaç her ne olursa olsun Trabzonspor'un menfaatlerini gözetmek olmuştur. Her zaman Trabzonspor'un menfaatleri kişilerin menfaatinin önünde olsun isteğimiz var. Bundan sonra da bu amaçla dernek faaliyetlerine devam edeceğiz.?


19 Ekim Pazar saat 13:00'de başlayacak kongreye katılmak isteyen taraftarlar 0212 505 50 34 nolu telefondan bilgi alabilir.

      TRABZONSPOR'un YENİ YÖNETİM SEÇİMİNDEN ÖNCE YAPTI?IMIZ ROPORTAJ ARŞİVİNDEN BİR VİDEODUR AÇIKLMALARI TRABZONSPOR HAKKINDADIR.


 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.