Sosyal Medya

BÖLGEHABER

Meteler Otomotiv Buluşturdu

Türkiye?nin birçok otomotiv markaları bayiliğini bünyesinde bulunduran Meteler Otomotiv A.Ş, Yakamoz Restaurantta düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde,Türkiye?nin birçok otomotiv markaları bayiliğini bünyesinde bulunduran Meteler Otomotiv A.Ş, Yakamoz Restaurantta düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde, hem müşterilerini, hem akrabalarını ve dostlarını ağırladı.

 Haber: Bayram Ali Kavalcı 

             Meteler Otomotivin iftar yemeğine, Çeşitli sektörlerde Rize?de ticaret yapan çok sayıda iş adamı ve esnaflar, Rize Sanayi Sitesi Başkanı Fahrettin Erbaş ve site esnafları, İyidere Belediyesi yöneticileri ve İyidereli esnafları ile Mete ailesinin fertleri katıldılar.

            İftar yemeği sonunda, Rize?nin tanınmış din görevlileri Ramazan Erol, Sabit İslamoğlu ve İsmail Kanbur hoca efendilerde dua ve sohbet ederek, ramazan ayının birlik, bereket ve huzuruna yönelik bilgiler verdiler.

Büyük bir sevgi, kaynaşma ve muhabbet içersinde gerçekleşen iftar yemeği sonunda davetlilere hitap eden, Meteler Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Osman METE,? İkincisini düzenlemiş olduğumuz bu iftar yemeğimize teşriflerinizden dolayı ailece derin mutluluk duyduk. Dualarınızı almamıza vesile olan bu iftar yemeğimiz inşallah geleneksel olarak bundan böyle yıllarca devam edecektir. Gelecek yıllarda da mübarek ramazan ayında diğer iftarlarımızda da sizleri aramızdan görmek en büyük arzumuzdur. O nedenle Allah hepimize sağlık ve mutluluk versin. Sizlerden razı olsun. Bu duygularla şimdi den bayramınızı tebrik ediyor, hepinize teşriflerinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.?diye konuştu.

 


12

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.