Sosyal Medya

Çaykurspor mini minikler göz doldurdu

Çaykurspor Kulübü Futbol liginin en sevimli takımlarından olan, Mini Minikler futbol takımı oynadığı maçlarla büyükleri kıskandıracak başarılı oyunlar sergileyerek izleyicilerine zevkli dakikalar yaşatıyorlar.Çaykurspor Kulübü Futbol liginin en sevimli takımlarından olan, Mini Minikler futbol takımı oynadığı maçlarla büyükleri kıskandıracak başarılı oyunlar sergileyerek izleyicilerine zevkli dakikalar yaşatıyorlar.

Bayram Ali KAVALCI
Rize?de 8 takım Mini minikler liginde mücadele etmektedir. Bu takımlar, Çaykurspor, Ç.Rizespor, Filizçayspor, Çayelispor ,Fındıklıspor, Ardeşenspor, R.Belediyespor ve Pazarspor?dan oluşmaktadır.

Çaykurspor kulübü Mini Minikler Antrenörü Abdurrahman Serdar,? Bu yavrularımızızn içindeki futbol sevgisisni olgunlaştırmak, bedenen ve zihnene sağlıklı gelişmeleri, ailesine ve topluma yararlı birer genç olmaları için onlara anne ve baba şevkatı ile yaklaşarak eğitimlerine hiç aksaklık vermeden, içerlerinde bulunana futbol aşkı ve futbolcu olma heveslerini kurallar ve kaidelere uygun bir şekilde öğretiyoruz. Mini Miniklerimiz sahada ortaya koydukları oyunları ile bazen bizleri neşelendirip, bazense büyüklerinin yapamayacakları hareket ve pozisyonları gerçekleştirerek bizleri umutlandırmaktadırlar. Bu yavrularımıza bu imkânı sunmamız için bizlere her türlü desteği sağlayan, Çaykurspor Kulübüb Başkanı Sayın Ekrem YÜCE?ye ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Ayrıca yine kulübümüzün genç takım Antrenörleri Ogün Kutlu ve A.Rıza Sarı bu çalışmalarımızda bana destek vererek çocuklarımızın daha başarılı olmaları için hep birlikte kulübümüzün başarısı için çalışmaktayız.?diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.