Sosyal Medya

SİVİLTOPLUM

Başkan Aykut 'Herkesi Kucaklamaya Geldik

İstanbul Bahcelievler Trabzonlular derneğinde bügün yapılan olagan kongrede Başkan adaylarından selami Aykut Yeni Başkan secildi.https://www.ekremimamoglu.com/

Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Ahmet Hocaoğlu’nun kurucusu olduğu ve Timur Şahin’in başkanlık görevini yürüttüğü Bahçelievler Trabzonlular Derneği’nin olağanüstü kongresi gerçekleştirildi. Kongre sonucunda; Bahçelievler’in en eski, en köklü ve dikkat çeken derneklerinden Bahçelievler Trabzonlular Derneği’nin yeni başkanı Bahçelievler’in ve bölgenin yakından tanıdığı Selami Aykut seçildi. Hareketli kişiliği ve aktif dernekçilik hayatıyla dikkat çeken Selami Aykut’un taze kan olarak Bahçelievler Trabzonlular Derneği’nin başına geçmesinin, ilçedeki diğer dernekleri ve Trabzonluları da heyecanlandırdığı belirtildi. 

Selami Aykut Bahçelievler Trabzonlular Derneği?ne başkan seçildi
İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği Genel Başkanlığı, Uluslar arası Yerel Yönetimler İş Birliği Derneği Başkan Yardımcılığı, Dünya Basın Mensupları Derneği Başkan Yardımcılığı gibi birçok sivil toplum kuruluşunda önemli görevler üstlenen ve Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahalle Muhtarı olan Selami Aykut, teşekkür konuşmasında önemli açıklamalar yaptı.

Selami Aykut Bahçelievler Trabzonlular Derneği?ne başkan seçildi

BU GÖREV BENİM İÇİN GURURDUR
Derneğin Kurucu Başkanı Ahmet Hocaoğlu ve görevi devraldığı mevcut Başkan Timur Şahin’e övgüler yağdırarak konuşmasına başlayan Bahçelievler Trabzonlular Derneği Başkanı Selami Aykut, “Ağabeylerimizden nasihat alarak, daha doğru, daha ilkeli hareket etme noktasında gayret edeceğiz. Bahçelievler Trabzonlular Derneği, benim gönlümde olmazsa olmaz, marka bir dernektir. Böyle bir derneğin kuruluşundan itibaren görev alan değerli ağabeylerimin desteğini alarak bu göreve layık görülmek benim için bir gururdur. Bu görevi teslim aldığımız gibi en güzel şekilde yerine getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapacak ve Trabzonluları en şekilde temsil edeceğiz. Bahçelievler’de Trabzonlular vardı ve bundan sonra da var olacaktır” dedi.

Selami Aykut Bahçelievler Trabzonlular Derneği?ne başkan seçildi

SELAMİ AYKUT VE EKİBİNİ KUTLUYORUM
Derneğin Kurucu Onursal Başkanı Ahmet Hocaoğlu ise yaptığı konuşmada, “Bir muhtar olabilirsiniz, bir meclis üyesi, bir belediye başkanı olabilirsiniz ama Trabzonluların temsilcisi olmak zordur. Bahçelievler Trabzonlular Derneği’nin üyeleri değil Bahçelievler’i, tüm İstanbul’u, hatta tüm Türkiye’yi yönetecek güce sahiptir. Bu bağlamda yeni başkanımız Selami Aykut ve ekip arkadaşlarının özverili çalışmalarını diliyor, tebrik ediyor ve cesaretlerinden dolayı kutluyorum” diye konuştu.

Haber Foto-Aykut Kaya/Feridun Aykut

Selami Aykut Bahçelievler Trabzonlular Derneği?ne başkan seçildi

YÖNETİM KURULU:
1) Selami Aykut (Başkan)
2) Yusuf Öztürk
3) Hasan Fettahoğlu
4) Mustafa Karagüzel
5) Bahri Kamiloğlu
6) Mustafa Küçük
6) Mehmet Batık
7) Halil İbrahim Yağcı
8) Mehmet Ali İpekçioğlu
9) Hatice Altındağ
10) Katip Türk
11) Seyfettin Kara
12) Kamil Bulut
13) Murat Çapaoğlu
14) Ali Tarakçı
15) Fehmi Kandemir
16) Abdurrahman Tiryaki
17) Yakup Ayaydın
18) Feridun Aykut
19) Ali Kemal Kara
20) Atilla Hocaoğlu
21) Ahmet Turfanda
22) Süleyman İskender
23) Şeref Bayramoğlu
24) Satuk Buğra Öztürk
25) Murat Yağcı
26) Köksal Atmaca
28) Ömer Coşkun
29) Mahmut Kılıç
30) Murat Danışmaz

DENETLEME KURULU:
1) Yunus Türk
2) Recep Ayaydın
3) Bayram Ali Hacıosmanoğlu
4) Fikret Vural

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.