Günün Haberleri Sitene Ekle Mekânlar Oteller Rehber Seri İlanlar Hakkımızda İletişim
Ana Sayfa Dünya English News Güncel Politika Ekonomi Spor Röportaj Hemşininsesi Sağlık Çalışma Hayatı
Gazete Manşetleri Foto Galeri Video Galeri Yerel Yönetimler Kim Kimdir Kültür&Sanat İstanbul Trabzon Rize Artvin Giresun Ordu
Trabzon'da ilçe Meclisi ve İl genel meclisi adayları

Trabzon bazı ilçelerin Belediye Meclisi ve İl genel meclisi adayları açıklndı

Akçaabat
Adalet ve Kalkınma Parti
Belediye Başkan Adayı: Şefik Türkmen
Meclis Üyeleri
Osman Parlayan (k)Melike turhan (k), Nazmi Kalaycı, Abdullah Ertem, Özkan Öztürk, Ali Haydar Özdemir, Şaban Günaydın, Kemal Duran, Engin Erbaşaran, Temel Aydın, Osman Birinci, Mustafa Güner, Murat Üçüncü, Hava Seyis, Ahmet Murat Baş
İL GENEL MECLİSİ
Kenan Haçkalı, İrfan Çelik, Mustafa Hikmet Eyüpoğlu, Emin Zurnacı, Halil Seyis
Cumhuriyet Halk Partisi
Başkan adayı M.Celal YAVRUOĞLU
Meclis Üyeleri
Tevfik Fikret Kazancıoğlu, Uğur Değermenci , Ömer Kazancı, Atilla Altuntaş, Hüseyin Durna , Vefa Bulut, Selamet Türker, Osman Kalkışım, Fuat Yaldız, Mehtap Seis, Suat Natir Semra Bulut, Bayram Acinöroğlu, Cavit Şentürk(K) Mehmet Özbayrak (K)
İL GENEL MECLİS
Samittin Gültekin, Faik Ahmet Başaran, Cemil Ulusoy. Kemal Öztürk, Erol Küçükaslan
Demokrat Parti
Başkan adayı Sevim Boğoçlu
Meclis Üyeleri
Kemal Ayvaz (K) Melüt Sevim (K), Mustafa İshak, Aslan Değermeci, Nurettin Demirci, Seyfettin Demirci, Recep Öztürk, Erhan Kolaylı, Pervin Yurduseven, Derya Aksoy, Ömer Kara, Murat Usta, İsmail Altuntaş, Güngör Kara, Murat Öztürk
Saadet Partisi
Başkan Adayı:İbrahim Hacıislamoğlu
Meclis üyeleri
İsmail Şener, Cihankar Sevim, Pehlivan Sürül, Alihan Hikmet Bayram, Sinan Bayram, Mustafa Topsakal, Serdar Bayram, Ömer Nuri Özen, Suat Kilit, Hüseyin Çakır, Zeki Yeter, Şenol Acımer, Osman Seyis, Ahmet Salih Baş(K), Ali Kasap (K)
İl Genel Meclisi
Alaattin Kaba, Kenan Karib, Mustafa İleli
Bağımsız Türkiye Partisi
Başkan adayı Fikret İnan
Meclis Üyeleri
Selman Sevim, Mustafa Şentürk, Hoşoğlan Parmak, Çoşkun Kalaycı, Erol Uzun, Ali Gayda, Abdülkadir Ayvaz, Ayhan Yazıcı , Taştan Macit, Nurettin Şahin, Yaşar Ahmet Karabacak, Necmi Parlayan, Bahri Kasap, Necla Günaydın (K), Ekrem Mısır (K)
Milliyetçi Hareket Partisi
Başkan Adayı Osman Karaçukur
Meclis üyeleri
Hasan Doğan, Osman Nuri Kalaycı, Aytekin Semerci, Cemal Baş, Aslan Güner, Abdurrahman Demirci, Hasan Yol, Zekiye Selva Eren, Muharrem Öztürk, Kani Sivrikaya, Yılmaz Birinci, Mahmut Şılbıroğlu, Mehmet Mehtioğlu, Aydın Berberoğlu (K), Yıldıray Burnaz (K)
İl Genel Meclis
İsmet Kırali, Sami Kuvvet Ali Lermioğlu, Nizamettin Karabacak, Zafere Österelioğlu
Of
Adalet ve Kalkınma Parti
Başkan adayı: Oktay Saral
İl Genel Meclisi
Ahmet Çapoğlu, Halim Kaya, Dursun Yüksel
Belediye Meclisi
Muhammet Yılmaz, Tahir Hacıahmetoğlu, Ali Muratoğlu, Sinan Murtezaoğlu, Murat Saral
Yaşar Akyüzlü, Selahattin İhtiyaroğlu, Ahmet Hamdi Kılıç, Niyazı Bulut, Fatma Kurt, Ahmet Cevahir (K),
Cumhuriyet Halk Partisi
Belediye Başkan adayı: Ahmet Saral
İl Genel Meclisi
Osman Kansız, Rüstem Balekoğlu, İbrahim Özcan
Belediye Meclisi
M. Şefik Sarıcaoğlu, Ferşat Alkan, Abbas Reisoğlu, Temel Saral, Yüksel Aydın, H.Tahsin Hacıkerimoğlu, R.Ali Albayrak, Mehmet Akın, Necati Balık, Selim Saral
Saadet Partisi
Başkan adayı: Erdal Saral
İl Genel meclisi
Eyüp Akyüz, Nurettin Ulusal,Ali Yüksel
Belediye Meclisi
Musa Gözütok, Mehmet Öztel, M. Reşat Keleş, İrfan Saral,Süleyman Alireisoğlu, Abdurrahman Gündoüdu, Musa Hacıkerimoğlu, Hamit.K. Akyüz, İsmail Akyüz, Nizam Karaahmetoğlu
Milliyetçi Hareket Partisi
Başkan adayı M. Sadullah Mandan
İl Genel Meclisi
Mustafa Karakolcu, Ali Çoşkun, Turan Tan
Belediye Meclisi
Murat Terzi, Ahmet Faik Altun, Osman Kurt, Hakkı Yavuz, Mehmet Akyüz, Süleyman Meriç, Ayşegül Altunkaya, Hatice Seyhan, Ali Fuat Kar, Dursun Cevahir
Demokratik Sol Parti
Belediye Başkan adayı: Bülent Saral
Vakfıkebir
İl Genel Meclisi
AK Parti: 1-Rıfat Yavuzyılmaz, 2-Muhammet Balta, 3-Şenol Bahadır CHP 1-Ahmet Günaydın MHP 1-Abdulkadir Haliloğlu, 2- Alaattin Şanlıtürk 3- Osman Uçar SP 1-Turan Çalışkan, 2- İrfan Çakar, 3- Yusuf Esen Anavatan Partisi 1- Ahmet Garip, 2- Ali Kılıç Demokrat Parti 1- A. Ömer Hacıfettahoğlu, 2- Alaattin Çolak, 3- Seyfettin Furuncu
Tonya
AK Parti, 1- Ahmet Refik Yıldız, 2- Hasan Tonya CHP
1- Harungül Bektaş, 2- Temel Arslan MHP 1- Muhammet Günaydın,SP 1- Osman Yıldırım, ÖDP 1- Mustafa Fettahoğlu
Beşikdüzü
AK Parti 1- Harun Demirci, 2-Olgun Ayar, CHP 1- Sedat Gözaçan, 2- Ali Rıza Sezgi, MHP 1-Muhammet Angın, 2- Faruk Baykan, SP 1- Mustafa Çakır, 2- Adem Kılıç, DP 1- Tahsin Zıt Şalpazarı
AK Parti 1-Murat Yılmaz, 2-Nejdet Köse, CHP 1- Mehmet Öngöz, 2- Selamet Cüre, MHP 1- Hüsnü Kaya, 2- Hasanali Karahasanoğlu
3158 defa okunmuştur.
BEYLİKDÜZÜ ORDULULAR DERNEĞİ KURULDU
Gazeteci Dilek Aslan SP’ den encümen adayı
Diğer Haberler
Vali Mutlu'dan 1 Mayıs açıklaması
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, DİSK Başkanı Beko ile yaptığı görüşme sonras
CHP‘de sular durulmuyor
CHP'nin yerel seçimlerde aldığı ve başarısızlık olarak değerlendirilen sonucun n
CHP‘de sular durulmuyor
CHP'nin yerel seçimlerde aldığı ve başarısızlık olarak değerlendirilen sonucun n
Vali Mutlu'dan 1 Mayıs açıklaması
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, DİSK Başkanı Beko ile yaptığı görüşme sonras
CHP Üsküdar için YSK'ya itirazda bulundu!
Özkes, Üsküdar'daki sandıkların tekrar sayılması için YSK'ya itirazda bulundu.
CHP'li Mustafa Sarıgül yeni görevini açıkladı!
Dün Kılıçdaroğlu ile görüşen Sarıgül, bundan sonra neler yapacağını açıkladı.
İmamoğlu, Sarıgül’ü Makamında Misafir Etti
Coca Cola'nın Verdiği Hastalıklar ve Rahatsız
Coca Cola'nın Verdiği Hastalıklar ve Rahatsız
Coca Cola'nın Verdiği Hastalıklar ve Rahatsız
Vali Mutlu'dan 1 Mayıs açıklaması
Başkan Fatma Şahin ilk nikahını kıydı
Çocuğunuz kaybolursa bunları yapın
İstanbul'daki Rize Günleri için hazırlıklar b
CHP‘de sular durulmuyor
 BAĞLANTILAR
Güncel Siyaset Yerel Ekonomi Spor
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
Tüm hakları saklıdır 2012 ® Medya Karadeniz
Yazılım : Networkbil.net